3D polygonálna mapa sveta na stenu

Jedinečná čierna lesklá 3D polygonálna mapa sveta na stenu ktorú ľahko prepojíte s fotkami z vašich ciest v podobe rámčekov. Je vyrobená z ultralesklého čierneho materiálu, vďaka čomu oživí každý moderný interiér. Je navrhnutá pre cestovateľov, páriky a tých, ktorí chcú mať svoje nezabudnuteľné spomienky z ciest vždy na očiach.

Skladom
Kód: 3D-WORLD-BL-L
€219
Kategória: Mapy podľa svetadielov
Záruka: 2 roky
Rozmery: 140 x 90 x 0,3 cm
Farba: čierna lesklá
Garancia doručenia nepoškodeného tovaru
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Vyrobené na Slovensku
Vyrobené na Slovensku
Od návrhu až po výrobu
Rýchla komunikácia
Rýchla komunikácia
Sme tu pre vás denne od 8:00 do 20:00

Čierna polygonálna nástenná mapa sveta

Táto polygonálna mapa je vďaka svojmu 3D dizajnu jednou z našich srdcoviek. Jej jedinečný vzhľad zaujme na prvý pohľad každú návštevu. Či už u vás v obývačke, alebo vo vstupnej hale firmy. Túto mapu môžete kreatívne prepojiť s fotkami z vašich ciest v rámčekoch na stenu a urobiť z nej galériu svojich cestovateľských spomienok. Budete tak mať svoje svetové zážitky z ciest vždy na očiach. 

Závesný systém tejto mapy je navrhnutý tak, aby bola po uchytení odsadená od steny vo vzdialenosti cca 1,5cm. Vďaka odsadeniu od steny vzniká na stene v pozadí hra tieňov, ktorá dodáva mape ďalší rozmer.  

Hľadáte vhodný darček pre cestovaľov a páriky?

Táto mapa je skvelý dar pre cestovateľov i tých ktorý cestu iba hľadajú. Pre páry, ktoré chcú mať na očiach zážitky zo spoločných ciest, ale aj pre tých čo sa neboja cestovať sami so sebou. Pre tých, ktorí vedia že chladnička je dobré miesto na nakupný zoznam, ale magnetky a zážitky z ciest si zaslúžia viac. Pre tých, ktorí vedia, že život je cesta.

Zaujíma vás ako vyrábame naše mapy?

Hlavne s nadšením, ktoré odovzdávame každej jednej vyrobenej mape.Na dizajne máp si dávame naozaj záležať – kým prvá mapa uzrela svetlo sveta, musela prejsť veľkým dobrodružstvom, ktoré trvalo skoro rok. Počas neho sme vyladili všetky jej detaily. A že ich nebolo málo!

Späť do obchodu