Nástenné 3D mapy

Dizajnové nástenné 3D mapy ktoré hravo prepojíte pomocou šnúrok so svojimi zážitkami z ciest v podobe fotiek. Sú navrhnuté a vyrábané na Slovensku, s dôrazom na detail pre tých, ktorý vedia oceniť moderný dizajn. Vďaka vašim fotkám z ciest sa stanú stredobodom každej miestnosti a možno aj konverzácie.

3D mapa slovenska na stenu mapin cierna 02
Novinka
od €89

Nástenná 3D mapa Slovenska v 3 veľkostiach, ktorú ľahko prepojíte s fotkami z vašich ciest. Zapadne do každého interiéru.

3D-SVK-BL-S
3D puzzle mapa slovenska 1
Novinka
€119

3D puzzle mapa Slovenska na stenu je unikátna puzzle vkladačka pre trpezlivých cestovateľov. Súčasťou balenia je aj šablona na stenu ktorá vám pomôže pripevniť každý kúsok...

3D-PUZZLE-SVK-L
Obrysová 3D mapa sveta 17
Novinka
€139

Dizajnová 3D mapa na stenu v podobe obrysov sveta. Vyrábame ju z ultralesklého čierneho materiálu, ktorý dodá štýl každému interiéru. S kúskom kreativity ju môžete pomocou...

3D-LIN-W-BL-L
mapin 3D mapa Česka na stenu 1
Novinka
€159

Neprehliadnuteľná čierna lesklá 3D mapa Česka na stenu, ktorú hravo prepojíte so zážitkami z vašich ciest v podobe rámov s fotkami. 

3D-CZ-BL
3D polygonalna mapa sveta 3
Novinka
€219

Jedinečná čierna lesklá 3D polygonálna mapa sveta na stenu ktorú ľahko prepojíte s fotkami z vašich ciest v podobe rámčekov. Je vyrobená z ultralesklého čierneho...

3D-WORLD-BL-L
5 položiek celkom

Nástenné 3D mapy sú ideálne pre zachytenie vašich cestovateľských spomienok a zážitkov. Vďaka zobrazeniu krajiny z polygonálnych tvarov získavajú moderný vzhľad ktorým ozvláštnite akýkoľvek priestor v dome, alebo kancelárii. 

3D mapy na stenu ponúkajú možnosť prepojenia mapy pomocou šnúrok s fotografiami v rámoch ktoré zachytávajú vaše zážitky z ciest. Predstavte si, že môžete zavesiť mapu na stenu u vás doma a mať na očiach všetky tie miesta ktoré ste precestovali spolu s fotkami z nich každý deň. Je to skutočne jedinečný spôsob ako si oživiť spomienky na cesty minulé inšpirovať sa na cesty budúce. 

V našej ponuke nájdete rôzne mapy Europskych krajín, mapy celého sveta, ako aj mapu Slovenska v rôznych prevedeniach a veľkostiach. 

Garancia doručenia nepoškodeného tovaru
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Vyrobené na Slovensku
Vyrobené na Slovensku
Od návrhu až po výrobu
Rýchla komunikácia
Rýchla komunikácia
Sme tu pre vás denne od 8:00 do 20:00
Späť do obchodu