Magnetická mapa sveta Aqaurel

Minimalistická magnetická mapa sveta pre cestovateľov – tvorcov v 4 farebných prevedeniach.

Farba ?
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: AQUA/BLACK AQUA/RED AQUA/BLUE AQUA/MAG Zvoľte variant
€139
Kategória: Nástenné magnetické mapy
Záruka: 2 roky
? Rozmery: 119 x 78,5 x 2 cm
Garancia doručenia nepoškodeného tovaru
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Vyrobené na Slovensku
Vyrobené na Slovensku
Od návrhu až po výrobu
Rýchla komunikácia
Rýchla komunikácia
Sme tu pre vás denne od 8:00 do 20:00

Magnetická mapa sveta na stenu v prevedení Aquarel

Každá cesta, na ktorú sa vydáte, je vašim dielom a stojí za to, aby ste si ju zaznamenali na perfektnom plátne. Zbaliť sa a ísť je predsa umenie. Obrazne povedané. Túto minimalistickú magnetickú mapu sveta Aquarel sme pripravili v štyroch farebných prevedeniach, lebo vieme, že najlepšia cesta je tá, z ktorej máte pestré zážitky.

Popozerajte sa, popremýšľajte a vyberte si tú, ktorá najlepšie pasuje do vášho spektra a pomôže vám zachytiť svoje zážitky z ciest v podobe magnetiek, fotiek a magnetických špendlíkov, ale aj objaviť nové miesta ktoré stojí za to preskúmať.

Najlepší darček pre cestovaľa a pre páry

Pre cestovateľov i tých ktorý cestu iba hľadajú. Pre páry, ktoré chcú mať na očiach zážitky zo spoločných ciest, ale aj pre tých čo sa neboja cestovať sami so sebou. Pre tých, ktorí vedia že chladnička je dobré miesto na nakupný zoznam, ale zážitky z ciest si zaslúžia viac. Pre tých, ktorí vedia, že život je cesta.

Zaujíma ťa ako vyrábame naše mapy?

Hlavne s nadšením, ktoré odovzdávame každej jednej vyrobenej mape.Na dizajne máp si dávame naozaj záležať – kým prvá mapa uzrela svetlo sveta, musela prejsť veľkým dobrodružstvom, ktoré trvalo skoro rok. Počas neho sme vyladili všetky jej detaily. A že ich nebolo málo!

Naša cesta sa začala výberom vhodného dreva pre rámy máp. Vyskúšali sme mnoho druhov a najviac sa nám zapáčilo dubové. Práve z neho je vyrobený aj rám tejto mapy.

rám mapy z dubového dreva

Po výbere dreva sme sa pustili do výroby rámu. Navrhli sme ho tak, ako ho ešte nepoznáte – s odsadením od steny. Skosený rám mapy je tenučký (má iba 3 mm). Vďaka tomuto detailu mapa pôsobí, akoby sa vznášala 2 cm od steny.

detail rámu magnetickej mapy z dreva

Ako milovníci čistého dizajnu sme magnetickú vrstvu mapy vsadili do rámu tak, aby s ním vytvárala jednu líniu. Dlho sme si nad týmto detailom lámali hlavu, ale o to viac sa z neho teraz tešíme!

detail odsadenia magentickej mapy od steny

Ďalším bodom dobrodružstva sa stalo vešanie mapy. Poznáte to, nie vždy môžete vyvŕtať dieru tam, kde by ste chceli. A tak sme vám to zjednodušili! Zavesiť mapu od nás zvládne naozaj každý. Rozsah na zavesenie rámu je 10 cm, preto ju môžete umiestniť tam, kde naozaj chcete.

systém uchatenia magnetickej mapy na stenu

Dôležitým bol samozrejme aj dizajn samotnej mapy ktorý sme sa snažili navrhnúť tak, aby ho zachytilo každé oko.

svetlomodrá magnetická mapa sveta na stenu

Zaujíma vás ako vyrábame magnetické mapy? Pozrite si video.

Späť do obchodu