Nástenná mapa Slovenska z betónu

Nástenná mapa Slovenska z betónu, ktorá skvele zapadne do každého moderného interiéru.

Na dotaz
Kód: BTN-SVK-L
€89
Kategória: Mapy Slovenska
Záruka: 2 roky
? Rozmery: 113 × 53 × 1,5 cm
Garancia doručenia nepoškodeného tovaru
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Vyrobené na Slovensku
Vyrobené na Slovensku
Od návrhu až po výrobu
Rýchla komunikácia
Rýchla komunikácia
Sme tu pre vás denne od 8:00 do 20:00

Dizajnová nástenná mapa Slovenska z betónu 

Aj na Slovensku môžete zažiť množstvo svetových zážitkov. Slovensko v podobe betónovej mapy na stenu vám pomôže urobiť akýkoľvek interiér jedinečným miestom. Naše mapy vyrábame z odľahčeného betónu pomocou recyklovaných drevených pilín, cementu, spevňujúceho vlákna a vody tak, aby sme nezaťažili prírodu. Vďaka tomu do nej jednoducho zavŕtate tenký šróbik a prepojíte ho s fotkou v rámčeku, alebo naň fotku zavesíte.

Najlepší darček pre cestovateľov

Pre cestovateľov i tých ktorý cestu iba hľadajú. Pre páry, ktoré chcú mať zážitky zo spoločných ciest nielen v pamäti, ale aj na očiach. Pre tých čo sa neboja cestovať sami so sebou, ale hlavne pre tých pre tých, ktorí vedia, že život je cesta.

Zaujíma ťa ako vyrábame naše mapy?

Hlavne s nadšením, ktoré odovzdávame každej jednej vyrobenej mape. Na dizajne máp nám záleží a prezeráme si ich po každej stránke – kým prvá mapa uzrela svetlo sveta, musela prejsť veľkým dobrodružstvom, ktoré trvalo skoro rok. Počas neho sme vyladili všetky jej detaily. A že ich nebolo málo! Pozrite si video z výroby našich magnetických máp.

Betónová mapa Slovenska na stenu

Späť do obchodu