Obrysová 3D mapa sveta na stenu

Dizajnová 3D mapa na stenu v podobe obrysov sveta. Vyrábame ju z ultralesklého čierneho materiálu, ktorý dodá štýl každému interiéru. S kúskom kreativity ju môžete pomocou farebných šnúrok prepojiť s fotkami v rámikoch a urobiť z nej vlastnú mapu zážitkov. Je navrhnutá pre cestovateľov, páry a pre tých, ktorí chcú mať svoje nezabudnuteľné cestovateľské spomienky vždy na dosah.

Skladom
Kód: 3D-LIN-W-BL-L
€139
Kategória: Mapy podľa svetadielov
Záruka: 2 roky
Rozmery: 120 x 70 x 1,5 cm
Farba: čierna lesklá
Garancia doručenia nepoškodeného tovaru
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Vyrobené na Slovensku
Vyrobené na Slovensku
Od návrhu až po výrobu
Rýchla komunikácia
Rýchla komunikácia
Sme tu pre vás denne od 8:00 do 20:00

Unikátna 3D mapa sveta na stenu pre vaše zážitky

Moderný 3D obrysový dizajn v spojení s vašimi cestovateľskými fotografiami zaujme každého, kto navštívi vašu obývačku, alebo vstupnú halu. V spojení s vašou kreativitou a farebnými šnúrkami, môžete z mapy vytvoriť jedinečnú galériu vašich cestovateľských zážitkov. Mapa sa tak určite stane stredobodom interiéru a možno aj konverzácie. 

Závesný systém tejto mapy je navrhnutý tak, aby bola po uchytení odsadená od steny vo vzdialenosti cca 1,5cm. Vďaka tomu vzniká na stene v pozadí hra tieňov ktorá dodáva mape ďalší rozmer.  

Hľadáte vhodný darček pre cestovaľov a páriky?

Táto mapa je skvelý dar pre cestovateľov i tých ktorý cestu iba hľadajú. Pre páry, ktoré chcú mať na očiach zážitky zo spoločných ciest, ale aj pre tých čo sa neboja cestovať sami so sebou. Pre tých, ktorí vedia že chladnička je dobré miesto na nakupný zoznam, ale magnetky a zážitky z ciest si zaslúžia viac. Pre tých, ktorí vedia, že život je cesta.

Zaujíma vás ako vyrábame naše mapy?

Hlavne s nadšením, ktoré odovzdávame každej jednej vyrobenej mape.Na dizajne máp si dávame naozaj záležať – kým prvá mapa uzrela svetlo sveta, musela prejsť veľkým dobrodružstvom, ktoré trvalo skoro rok. Počas neho sme vyladili všetky jej detaily. A že ich nebolo málo!

Späť do obchodu